Boheme Apartment By Mamo Florence

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

1-slaapkamer Boheme Apartment By Mamo Florence bevindt zich binnen 18 minuten wandelen van de Klokkentoren van Giotto en biedt Wi-Fi. Het 50 m² grote appartement is gelegen ongeveer 1 km verwijderd van Florence Santa Maria Novella treinstation en momenten van San Frediano Serragli busstation.

Voor extra gemak zijn een bidet, een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Boheme Apartment By Mamo Florence heeft een complete keuken, uitgerust met alle nodige voorzieningen, inclusief een oven en een vaatwasser.

Dit appartement ligt in de Jardim Paulista wijk en biedt snelle toegang tot de Sint-Laurenskerk, die binnen 9 minuten te voet ligt. Boheme Apartment By Mamo Florence ligt op 2 km afstand van het Museo di Storia Naturale in Florence. Deze 1-badkamer accommodatie heeft een uitzich op de stad en ook een centrale ligging niet ver van de Koepel van Brunelleschi. Dit appartement is 5 km van Florence Amerigo Vespucci luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Boheme Apartment By Mamo Florence
Florentine Soul Apartment - Pitti
Mobiele prijsaanbieding

Florentine Soul Apartment - Pitti

10
Voortreffelijk 16 beoordelingen
6 m van de accommodatie
USD 274 USD 247
per nacht
Turandot Apartment By Mamo Florence
Mobiele prijsaanbieding

Turandot Apartment By Mamo Florence

8.8
Fantastisch 105 beoordelingen
28 m van de accommodatie
USD 152 USD 137
per nacht
Santo Spirito Boutique Apartments
Mobiele prijsaanbieding

Santo Spirito Boutique Apartments

7.2
Goed 62 beoordelingen
83 m van de accommodatie
USD 243 USD 219
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    9 km

    Treinstations

    Station Santa Maria Novella
    1,3 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Brandblussers

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer048017LTI1600,IT048017B4F4CCS34H
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Boheme Apartment By Mamo Florence te vinden?
      Boheme Apartment By Mamo Florence is in de San Frediano wijk gesitueerd, binnen 18 minuten wandelen van het Uffizi Paleis.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Boheme Apartment By Mamo Florence?
      Populaire plekken in de buurt van Boheme Apartment By Mamo Florence zijn onder andere de Orsanmichele, het Uffizi Paleis, het Basiliek en museum van Santa Maria Novella.
    • Hoeveel kost het om bij Boheme Apartment By Mamo Florence te verblijven?
      De huurprijs van Boheme Apartment By Mamo Florence is €285.
    • Welke betaalmethoden worden in het appartement geaccepteerd?
      Bij het appartement kunnen gasten betalen met American Express, Maestro en CartaSi en andere betaalwijzen.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van Boheme Apartment By Mamo Florence?
      Restaurants in de buurt van Boheme Apartment By Mamo Florence zijn onder andere All'antico vinaio en Ristorante Pizzeria Le Antiche Carrozze restaurants, gelegen op ongeveer 10 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement vinden gasten een complete keuken met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Hoe groot is Boheme Apartment By Mamo Florence?
      Boheme Apartment By Mamo Florence heeft een totale oppervlakte van 50 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    9 km

    Treinstations

    Station Santa Maria Novella
    1,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Boheme Apartment By Mamo Florence

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten